Новини з бібліотечної родини

Бібліотека-няня: виховуємо майбутнього читача
У публічно-шкільній бібліотеці села Бронне  з'явилася  нова  послуга, яка дозволяє вирішувати проблему тимчасової зайнятості дошкільнят  та дітей молодшого шкільного віку  і надає батькам вільний час для виконання будь-яких термінових справ.
  Відтепер батьки, які відвідують  бібліотеку  разом з малечою, мають змогу залишати її під наглядом бібліотекаря.  
Розуміючи важливість відродження  читання, як духовної потреби дитини, Броннівська публічно–шкільна бібліотека розробила проект «Бібліотека – няня виховуємо майбутнього читача»  для участі в конкурсі проектів ПРаТ «Реноме» «Заради усмішок дітей».
В рамках реалізації проекту та з метою прищеплення любові до читання з раннього дитинства, сприяння творчому розвитку юних користувачів, створення особливого бібліотечного мікросередовища —  у бібліотеці створено дитячу кімнату, яка приваблює своєю яскравістю та  наповненням.
Для облаштування дитячої кімнати   зроблено чимало роботи: заміна підлоги,   підбір та фарбування  стін за мотивами казок, реставрація  старих меблів. За ініціативи та підтримки батьків, волонтерів кімната поповнена  не тільки дитячими книжками, але й іграшками та  розвиваючими іграми. Вона  перетворилася   і в зону читання, і в глядацьку зону, і в місце для творчості. Діти із великим задоволенням читають, малюють, грають ігри.
Маленькі користувачі дуже люблять помалювати, де до їх послуг знаходиться папір, олівці та фарби, настільні ігри, журнали з кросвордами.  Діти можуть   переміститися на килим для того, щоб погратись  ляльками, чи конструктором.     
Для того, щоб найменші користувачі  цікаво та весело проводили свій час в бібліотеці,  розробляються цикли групових та індивідуальних занять, організовуються  конкурси малюнків та знавців казок, перегляди мультфільмів. Довгожданим для юних читачів бібліотеки було свято казкових героїв, на якому була присутня представник фірми ПРаТ «РЕНОМЕ» Олена Тинник.    Для бібліотеки  пані Олена подарувала сучасну дитячу літературу в кількості  73 примірники.   

Діяльність дитячої кімнати  підтримують представники громади та спонсори. Тому бібліотека намагається створити дітям усі умови для реалізації їх потреб, інтересів та бажань.  І  вже сьогодні чітко видно, що ця послуга  є корисною  та успішною, адже роботою дитячої кімнати задоволені як батьки, так і діти.
8 Березня у БІБЛІОТЕЦІ

Затишно та по домашньому відсвяткували Міжнародний жіночий день - 8 Березня читачі Бронненської ПШБ. На свято прийшли діти разом зі своїми мамами. В дарунок звучали слова, пісні,мелодії та подарунки . Мами, які були присутні на святі ,виготовили яскраві закладки для книжок та подарували їх своїм дітям. Отже, бібліотека-няня привертає все більше і більше уваги наших користувачів. "Солодким" спонсором цього свята була підприємець Миронець Наталія Миколаївна.
1 коментар: